MFR25SFRF52-110R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-110R
JLCPCB Part #
C1755188
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS