RT0402BRE07267RL
MFR.Part #
RT0402BRE07267RL
JLCPCB Part #
C853166
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS