RT2512FKE07845RL
MFR.Part #
RT2512FKE07845RL
JLCPCB Part #
C2142127
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS