RSF5SSJR-73-300K
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-300K
JLCPCB Part #
C1767992
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS