RT2512FKE07825RL
MFR.Part #
RT2512FKE07825RL
JLCPCB Part #
C2142091
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 825Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS