RT2512FKE0776K8L
MFR.Part #
RT2512FKE0776K8L
JLCPCB Part #
C2141437
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS