RT2512BKE0776K8L
MFR.Part #
RT2512BKE0776K8L
JLCPCB Part #
C3947990
Description
-55℃~+125℃ 750mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS