CFR3WSJT-73-91R
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-91R
JLCPCB Part #
C1388983
Description
-55℃~+155℃ 3W 91Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS