RT2512FKE0743KL
MFR.Part #
RT2512FKE0743KL
JLCPCB Part #
C4029547
Description
-55℃~+125℃ 43kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS