RT1210BRB0729K4L
MFR.Part #
RT1210BRB0729K4L
JLCPCB Part #
C872971
Description
-55℃~+125℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS