RT2512FKE0743K2L
MFR.Part #
RT2512FKE0743K2L
JLCPCB Part #
C2141890
Description
-55℃~+125℃ 200V 43.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS