RT2512FKE07412RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512FKE07412RL
JLCPCB Part #
C4192533
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 412Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS