RC2010JK-073R9L
MFR.Part #
RC2010JK-073R9L
JLCPCB Part #
C4257781
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS