RT2512FKE0735R7L
MFR.Part #
RT2512FKE0735R7L
JLCPCB Part #
C2141965
Description
-55℃~+125℃ 200V 35.7Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS