RT2512FKE07357RL
MFR.Part #
RT2512FKE07357RL
JLCPCB Part #
C2141913
Description
-55℃~+125℃ 200V 357Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS