RC0603FR-10422RL
MFR.Part #
RC0603FR-10422RL
JLCPCB Part #
C6378336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS