RT2512FKE0732R4L
MFR.Part #
RT2512FKE0732R4L
JLCPCB Part #
C2141932
Description
-55℃~+125℃ 200V 32.4Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS