Y1628350R000Q9W
MFR.Part #
Y1628350R000Q9W
JLCPCB Part #
C4313911
Description
-55℃~+150℃ 350Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS