RT2512FKE0778K7L
MFR.Part #
RT2512FKE0778K7L
JLCPCB Part #
C2141469
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS