AA1218JK-07430RL
MFR.Part #
AA1218JK-07430RL
JLCPCB Part #
C1695559
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 430Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS