RT2512FKD0715KL
MFR.Part #
RT2512FKD0715KL
JLCPCB Part #
C4092617
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS