KNP5WSJR-73-10R
MFR.Part #
KNP5WSJR-73-10R
JLCPCB Part #
C3411405
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS