RC0201FR-076K04L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-076K04L
JLCPCB Part #
C364363
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS