RT2512CKB0790K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512CKB0790K9L
JLCPCB Part #
C3948746
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 750mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS