RT2512CKB0764K9L
MFR.Part #
RT2512CKB0764K9L
JLCPCB Part #
C4324312
Description
-55℃~+125℃ 64.9kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS