RC0805FR-07147RP
MFR.Part #
RC0805FR-07147RP
JLCPCB Part #
C20162459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS