FMP200FRF52-1R74
MFR.Part #
FMP200FRF52-1R74
JLCPCB Part #
C3473473
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS