RT2512CKB0724RL
MFR.Part #
RT2512CKB0724RL
JLCPCB Part #
C4171565
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS