MFR25SFBE52-83R8
MFR.Part #
MFR25SFBE52-83R8
JLCPCB Part #
C3558577
Description
-55℃~+155℃ 250mW 83.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS