RM25F2002CT-U
MFR.Part #
RM25F2002CT-U
JLCPCB Part #
C4034648
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS