RT2512CKB07220RL
MFR.Part #
RT2512CKB07220RL
JLCPCB Part #
C3932411
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS