AA0402FR-134K75L
MFR.Part #
AA0402FR-134K75L
JLCPCB Part #
C6110647
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS