FMP-50FRF52-18K7
MFR.Part #
FMP-50FRF52-18K7
JLCPCB Part #
C20145075
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS