RT2512CKB071K13L
MFR.Part #
RT2512CKB071K13L
JLCPCB Part #
C3992344
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS