SLR1TTE2260D
MFR.Part #
SLR1TTE2260D
JLCPCB Part #
C4017984
Description
-55℃~+180℃ 1W 226Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS