RT2512BKE079K53L
MFR.Part #
RT2512BKE079K53L
JLCPCB Part #
C4347947
Description
-55℃~+125℃ 750mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS