CMP2512AFX-1000ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP2512AFX-1000ELF
JLCPCB Part #
C1880678
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 100Ω 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS