RT2512BKE0775KL
MFR.Part #
RT2512BKE0775KL
JLCPCB Part #
C876768
Description
-55℃~+125℃ 750mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS