RSF50SJR-PN200K
MFR.Part #
RSF50SJR-PN200K
JLCPCB Part #
C1753566
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS