RE0402BRE071K3L
MFR.Part #
RE0402BRE071K3L
JLCPCB Part #
C6264487
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS