RT2512BKE07698RL
MFR.Part #
RT2512BKE07698RL
JLCPCB Part #
C3981262
Description
-55℃~+125℃ 698Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS