RT0603BRD07196KL
MFR.Part #
RT0603BRD07196KL
JLCPCB Part #
C705733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS