RT2512BKE0756KL
MFR.Part #
RT2512BKE0756KL
JLCPCB Part #
C3948193
Description
-55℃~+125℃ 56kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS