RT2512BKE0716KL
MFR.Part #
RT2512BKE0716KL
JLCPCB Part #
C4151550
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS