PE1206JRF470R033L
MFR.Part #
PE1206JRF470R033L
JLCPCB Part #
C4214798
Description
1W 33mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS