RT2512BKE0745R3L
MFR.Part #
RT2512BKE0745R3L
JLCPCB Part #
C4110410
Description
-55℃~+125℃ 45.3Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS