RT1206WRD07137KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRD07137KL
JLCPCB Part #
C4257040
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS