RT2512BKE0736K5L
MFR.Part #
RT2512BKE0736K5L
JLCPCB Part #
C4214464
Description
-55℃~+125℃ 36.5kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS