RT1210CRB0749K9L
MFR.Part #
RT1210CRB0749K9L
JLCPCB Part #
C4308097
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS