SMAJ20A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ20A/TR7
JLCPCB Part #
C7316604
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS